sobota, 29 grudnia 2012

prolog.


Siedząc przed komputerem rozmyślałam co mogłabym jeszcze zrobić. Sprawdziłam już maila, facebooka, i resztę stron, które odwiedzam najczęściej. W pewnym momencie wpadł mi do głowy pewien pomysł. Opublikowałam na fejsie swój numer gadu. Pierwsza myśl na ten temat była trochę pozbawiona nadziei że ktokolwiek do mnie napisze. Ale jednak się myliłam. Nie musiałam długo czekać, bo po 10 minutach pojawiła się wiadomość na moim komunikatorze. To i tak nieźle jak na mnie. Natychmiast dodałam swojego rozmówcę do kontaktów.

Stinger: Cześć 
Ja: Siemaneczko.
Stinger: Co u Ciebie?  
Ja: Nic, ogółem spoko. a u ciebie?
Stinger: Też.
Ja: to fajnie, cieszę się.
Stinger: Wiesz w ogóle z kim piszesz?  
Ja: wieem  
Stinger: no to dawaj :>
Ja: Hahaha, nie powiem ci
Stinger: No weeź
Ja: no co. nie powiem po prostu.
Stinger:  dlaczego?
Ja: bo mnie noga boli :p
Stinger:  no to nie :c
Ja: dobra no. Seweryn. nie rycz.


I tak ze sobą trochę pisaliśmy. Było tego dużo więc całości nie będę wypisywać. W sumie to znałam go tylko z widzenia. Spotkaliśmy się raz, i to przypadkowo. On był ze swoim kumplem, ja z koleżanką i kolegą. Karola znała Smoriego więc się tak wszyscy poznaliśmy. Od tamtej pory gadałam z Mateuszem, za to z Sewerynem nie bardzo. Seweryn odezwał się do mnie 24 listopada. To prawie 2 miesiące odkąd się poznaliśmy. To i tak dziwne moim zdaniem, że sam się odezwał itp. Podczas gdy ja próbowałam go spławić, on nie dawał za wygraną i dalej zaczynał nowe tematy. Dopiero po jakiś 2 tygodniach przestałam starać się go spławić. Przekonałam się do niego, i zmieniłam swoje nastawienie. Stałam się milsza, choć nie wiem jakim cudem. Zawsze byłam wredna dla osób których nie znałam. No cóż. Ludzie się zmieniają.. Zastanawia mnie tylko to, dlaczego do mnie napisał? W ogóle ze sobą nie rozmawialiśmy, prawie że się nie znaliśmy…

12 komentarzy:

 1. steady once the info, hopefully this info can be useful for everyone who membacanya.oh yes yes do not forget to visit my blog ...!
  OBAT TAHAN LAMA DIATAS RANJANG
  OBAT PATAH TULANG
  OBAT KUAT TAHAN LAMA BERHUBUNGAN SEKUAL
  AWALUDIN
  OBAT PARU-PARU BOLONG

  OdpowiedzUsuń
 2. Thank you for the very nice and interesting information, may be useful
  Cara Mudah Dan Aman Memutihkan Wajah

  OdpowiedzUsuń
 3. dzięki za info, to jest bardzo przydatne

  OdpowiedzUsuń
 4. thanks, your article very nice and I like :-)

  you may also like

  obat penyakit orchitis

  OdpowiedzUsuń
 5. thanks for the information, ( obat miom )which was very helpful and useful. ( obat miom ) I will try it, ( obat miom ) thank you.

  OdpowiedzUsuń
 6. I really enjoy simply reading all of your weblogs. Simply wanted to inform you that you have people like me who appreciate your work. Definitely a great post.
  http://goo.gl/FH9uuE
  http://goo.gl/154yYW
  http://goo.gl/l389vL
  http://goo.gl/j0Qu2y
  http://goo.gl/ETvtod

  OdpowiedzUsuń
 7. I really enjoy simply reading all of your weblogs. Simply wanted to inform you that you have people like me who appreciate your work. Definitely a great post.
  http://goo.gl/i8oaIG
  http://goo.gl/ECQrjN
  http://goo.gl/XTxbaK
  http://goo.gl/1okLAf
  http://goo.gl/ARb2Cq
  http://goo.gl/avJ1FH

  OdpowiedzUsuń